Lift twarzy


Skóra twarzy i szyi wykazuje z wiekiem tendencję do utraty jędrności, stopniowo tworząc zmarszczki wokół powiek, na czole oraz po bokach ust. Wzdłuż linii żuchwy mogą powstać "fałdy marionetki", czyli obszary opadającej na policzkach skóry i tkanki tłuszczowej, a na przedniej powierzchni szyi wytworzyć się dodatkowe fałdy, formując "podwójny podbródek".

Plastyka powiek


Oczy są pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, gdy spotykamy kogoś nowego. Piękne oczy potrafią zrekompensować inne nie do końca idealne cechy urody. Ponadto oczy, które są zmęczone, z opadającymi powiekami lub z mało estetycznymi workami, mogą nie odzwierciedlać dynamicznej bądź entuzjastycznej wewnętrznej natury ich właściciela. Niestety, pierwsze oznaki starzenia często pojawiają się właśnie w tej okolicy.

Powiększanie piersi


Piersi jako atrybut kobiecości są niekwestionowanym liderem. Oczywiście pozostaje dyskusyjne jakie piersi są piękne, natomiast na pewno piersi kobiety wzbudzają emocje. Wbrew pozorom kobieta ma dużo większe wymagania co do swojego wyglądu niż jej partner.

Podniesienie piersi


Nie od dziś wiadomo, że piękne i jędrne piersi to marzenie wielu kobiet. Niestety, z różnych przyczyn takich jak karmienie piersią lub utrata kilogramów sprawia, że skóra robi się wiotka i obwisła a my nie możemy obejść bez staników typu push-up. Jeśli mamy dosyć już wklepywania kremów ujędrniających a chcemy żeby piersi były pełne i wyżej osadzone, czas pomyśleć o operacyjnej plastyce biustu.

Redukcja piersi


Chirurgia plastyczna kojarzy się najczęściej z zabiegiem powiększania piersi. Panie z małym biustem często zazdroszczą innym kobietom obfitych kształtów zapominając jednocześnie, że duże piersi również są przyczyną wielu kompleksów oraz problemów zdrowotnych, najczęściej są to dolegliwości bólowe oraz kłopoty z kręgosłupem, ale także ograniczona aktywność fizyczna.

Korekta nosa


Masz problem z nosem? Jest zbyt duży, za mały, za płaski, zbyt szpiczasty? A może krzywy? Czy oddychanie jedną lub obiema stronami nosa sprawia trudności? Jeżeli tak - zapraszamy na konsultację! Wielu ludzi ma uczucie, że ich nos nie pasuje do reszty twarzy, odwraca uwagę od naturalnego piękna oczu, włosów lub innych jej części.

Korekta uszu


Problem odstających uszu może występować rodzinnie. Około 30 % dzieci rodziców z odstającymi uszami również będzie mieć odstające uszy, a te same kłopoty, z powodu których cierpieli ich rodzice, mogą stać się częścią ich wczesnego dzieciństwa. Nawet po osiągnięciu dojrzałości mogą sprawić, że ich właściciele czują się w związku z tym niekomfortowo.

Liposukcja


Liposukcja jest zabiegiem chirurgicznym mającym na celu poprawę kształtu ciała poprzez usunięcie niepożądanych złogów tkanki tłuszczowej z określonych obszarów. Liposukcję wykonuje się zazwyczaj w rejonie brzucha, pośladków, policzków, podbródka, bioder, kolan, szyi, ud oraz ramion. Zabieg ten jest często przeprowadzany wraz z innymi zabiegami chirurgicznymi, takimi jak plastyka powłok brzucha lub lifting twarzy.

Plastyka brzucha


Plastyka powłok brzucha, jest zabiegiem mającym na celu zredukowanie do minimum problemu obwisłości tej części ciała. Operacja polega na usunięciu nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej ze środkowej oraz dolnej części brzucha. Dosyć często w trakcie zabiegu naciąga się jednocześnie osłabione mięśnie.