Kosmetyki trychologiczne


1.0 Linia przeciwłojotokowa

Przeciwłojotokowa linia kosmetyków DSD de Luxe, to preparaty trychologiczne, eliminujące nadmierne wydzielanie się sebum oraz regenerujące podrażnioną skórę głowy przez bakterie i drożdżaki. Kosmetyki przeciwłojotokowe Dsd de Luxe regulują nadaktywność gruczołu łojowego bezpośrednio w mieszku włosowym. Posiadają właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne. Wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Przywracają odpowiednie nawilżenie, odżywienie i regenerują skórę głowy i włosy.


2.0 Linia przeciwłupieżowa

Przeciwłupieżowa linia kosmetyków Dsd De Luxe w szybki i niezawodny sposób pomaga wyeliminować objawy łupieżu, łuszczenia, świądu i stany zapalne skóry głowy. Wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Kosmetyki z tej linii zawierają kompleks składników aktywnych takich jak: pirokton olaminy, klimbazol, kwas salicylowy, siarkę, wysokie stężenie witamin i składniki antyłojotokowe.

Stosowana w połączeniu z kosmetykami na wypadanie włosów likwiduje stan zapalny i nawilża skórę ochraniając warstwę lipidową.


3.0 Linia hamująca wypadanie włosów i przyspieszająca ich wzrost

Wszystkie preparaty z tej linii zawierają kompleks pobudzających wzrost włosów w oparciu o: placentę, adenozyny, kofeinę, pieprz Chili, fitoestrogeny, witaminy i inozytol. Zawierają one wyciąg z palmy sabałowej wykazujący działanie antyandrogenowe po przez blokowanie aktywności 5-alfa-reduktazy typu II, a także receptorów androgenów na poziomie mieszków włosowych.

Opatentowane składniki CEGABA i CAPIXYL, mają udowodnione działanie stymulujące wzrost włosów i tolerowane bez braku efektów ubocznych.

Wszystkie preparaty mają działanie rozszerzające naczynia krwionośne. Pochodne kwasu nikotynowego (nikotynamid, nikotynianu metylu) znacznie poprawiają krążenie krwi w mieszkach włosowych. Obecność keratyny, kolagenu i pantenolu daje włosom połysk i jedwabistość.


4.0 Linia Regeneracyjna i odbudowująca skórę głowy i włosy

Kosmetyki z tej grupy mają niepowtarzalny podwójny efekt, ponieważ stymulują wzrost włosów i poprawiają jego strukturę. Środki zawierają wysoce skuteczne substancje pobudzające wzrost włosów i antyandrogeny wyciąg oparty z łożyska, mleczko pszczele, inozytol, adenozyny, kofeinę, pieprz cayenne, fitoestrogeny, witaminy i substancje rozszerzające naczynia.

Oprócz korzystnego efektu na wzrost włosów, kosmetyki te potrafią odtworzyć uszkodzoną strukturę włosów ze względu na wysokie stężenie keratyny, kolagenu i pantenolu. Po ich użyciu włosy uzyskują siłę, elastyczność, połysk i dodatkową objętość.

Linia jest uzupełnieniem wszystkich linii Dsd de Luxe.


7.0 Linia Przeciwstarzeniowa Opium

Kosmetyki z tej linii silnie działają na wydłużenie i zmaksymalizowanie żywotności włosa w cebulce. Dzięki tym kosmetykom włosy pozostają na długo zdrowe, silne i piękne. Odpowiednio dobrane substancje aktywne, proteiny, adenozyna, wyciągi z roślin i owoców, placenta, kofeina sprawiają, że cebulka cały czas jest odżywiana i regenerowana.

Linia ta doskonale współgra ze wszystkimi pozostałymi kosmetykami.


Linia Medline Organic

To bardzo specjalistyczna i zaawansowana linia pielęgnacyjna. Wysoce aktywne składniki w postaci faktorów wzrostu Grotene i Vaskulin sprawiają, że włosy rosną szybko i są grubsze.

Oligopeptydy i ceramidy w wysokim stężeniu maksymalnie odżywiają i regenerują cebulkę włosa w szybkim i krótkim czasie.

Linia ta to maksimum odżywienia i regeneracji cebulki, włosa i skóry. Doskonała pielęgnacja po wszystkich inwazyjnych zabiegach na skórę głowy i włosy.