Zadzwoń: 695 938 094 lub 505 345 509

Oferta

W naszych klinikach zapewniamy Pacjentom profesjonalną opiekę medyczną, bezpieczeństwo i optymalne warunki pobytu. Wykonujemy operacje w specjalizacjach: chirurgia plastyczna, laryngologia, flebologia, chirurgia naczyniowa, urologia, transplantacja włosów, medycyna estetyczna, trychologia.

Chirurgia plastyczna

Wiodącym celem zabiegów plastycznych jest korekcja niedoskonałości ciała – wrodzonych bądź nabytych. Często wystarczy tylko mała zmiana, aby uzyskać satysfakcjonujący wygląd, który jest kluczem do samoakceptacji i dobrego samopoczucia.

Zobacz

Laryngologia

Medical Esthetic Laryngologia to nowoczesna klinika, mieszcząca się na Warszawskim Mokotowie, która zajmuje się diagnostyka oraz leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń laryngologicznych.

Zobacz

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medical Esthetic to nowoczesna klinika specjalizująca się w leczeniu pacjentów z chorobami żył. Klinika powstała w 1995 r. i obecnie posiada dwa oddziały w Warszawie i jeden w Lublinie.

Zobacz

Urologia

Poszukujesz doświadczonego urologa w Warszawie, który zadba o Twoje zdrowie intymne? Nasza klinika urologiczna jest miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z empatią, a pacjent staje w centrum uwagi.

Zobacz

Chirurgia onkologiczna i radioterapia

Chirurgia onkologiczna oraz radioterapia to podstawowe procedury medyczne w onkologii, które stosuje się do leczenia pacjentów chorych na nowotwory złośliwe oraz łagodzenia bólu związanego z zaawansowanym procesem nowotworowym.

Zobacz

Medycyna estetyczna

W klinikach Medical Esthetic możecie Państwo skorzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej. Naszym celem jest zapewnienie poczucia piękna i komfortu pacjentkom i pacjentom poprzez bezpieczne i zindywidualizowane usługi medycyny estetycznej wykonywane na najwyższym poziomie.

Zobacz

Przeszczep włosów

Przeszczep włosów to jedyna skuteczna metoda, dająca długotrwałe efekty w przypadku łysienia androgenowego. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzą dla prawidłowego przeprowadzenia takiego zabiegu.

Zobacz

Trychologia

Zadbaj o swoje włosy z trychologiem w Warszawie. Doświadczenie, przygotowanie i zasoby jakimi dysponują nasi trycholodzy pozwala nam na przywracanie pacjentom włosów na głowie i uśmiechu na twarzy. Odwiedź naszą klinikę trychologiczną.

Zobacz

Fizjoterapia

W naszej klinice zapewniamy kompleksową opiekę zdrowotną, w tym usługi z zakresu fizjoterapii. Nasi doświadczeni fizjoterapeuci pracują z pacjentami, pomagając w rehabilitacji, redukcji bólu oraz odzyskaniu pełnej sprawności ruchowej. Dzięki najnowszym technikom i sprzętowi medycznemu, staramy się poprawić komfort i jakość życia naszych pacjentów.

Zobacz

Ortopedia

Jesteśmy tu, by zapewnić Ci kompleksową opiekę ortopedyczną. Nasza klinika to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalną pomoc w leczeniu schorzeń układu ruchu i poprawie jakości życia. Czekamy na Ciebie, by wspólnie zadbać o Twoje zdrowie i dobrostan.

Zobacz