Zadzwoń: 695 938 094 lub 505 345 509

Klinika

W naszych klinikach zapewniamy Pacjentom profesjonalną opiekę medyczną, bezpieczeństwo i optymalne warunki pobytu. Wykonujemy operacje w specjalizacjach: chirurgia plastyczna, laryngologia, flebologia, chirurgia naczyniowa, urologia, transplantacja włosów, medycyna estetyczna, trychologia.


Komfort i zadowolenie Pacjentów są dla nas priorytetem!

Medical Esthetic istnieje już od 29 lat i jest jedną z najstarszych prywatnych klinik chirurgicznych w Warszawie! Świadczymy usługi medyczne w dwóch lokalizacjach: klinika i szpital na ul. Modzelewskiego 17 oraz ambulatorium na ul .Ogrodowej 48. Od 25 lat posiadamy też klinikę w Lublinie. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną, bezpieczeństwo i optymalne warunki pobytu. Chirurgia plastyczna, laryngologia, flebologia , urologia, onkologia, przeszczep włosów oraz fizjoterapia to nasze główne atuty . Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zabiegi przebiegały sprawnie i bezpiecznie. Komfort i zadowolenie Pacjentów są dla nas priorytetem!

Kompetentny
personel

Zespół kliniki tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie zarówno w kraju jak i za granicą. Profesjonalizm, doskonały kontakt z pacjentem, umiejętność rzeczowego i zrozumiałego wyjaśnienia procedur związanych ze świadczonymi zabiegami oraz rzetelność i zaangażowanie , to najważniejsze atuty personelu Medical Esthetic, który dzięki swoim kompetencjom zdobywa zaufanie Pacjentów i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa.

Nowoczesne
wyposażenie

Szpital Medical Esthetic dysponuje wyposażeniem, które zapewnia profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie operacji z zakresu m.in. chirurgii plastycznej, laryngologii, flebologii, urologii oraz onkologii . W skład bloku operacyjnego wchodzą dwie sale operacyjne wyposażone w specjalistyczne systemy wentylacji i klimatyzacji, certyfikowany system dostarczania gazów medycznych oraz sterylizatornię. Spełniamy wszystkie restrykcyjne normy przewidziane dla szpitala chirurgii jednego dnia!

Dogodna
lokalizacja

Klinika i szpital Medical Esthetic zlokalizowana jest na Mokotowie, w bliskiej odległości od lotniska Chopina oraz ok.20 min. samochodem od Dworca Centralnego . Ambulatorium Medical Hair & Esthetic położone jest w centrum Warszawy. Dzięki temu dojazd do naszych klinik jest szybki i łatwy. Na specjalne życzenie, pacjentom spoza stolicy zapewniamy transport i organizację pobytu.