Dermapen


Dermapen to unikalne rozwiązanie, które zmieniło postrzeganie zabiegów mezoterapii. Dzięki niemu lekarze na całym świecie zyskali nową jakość w zakresie skuteczności i komfortu wykonywanego zabiegu. Z kolei pacjenci cieszą się efektami mezoterapii, bez charakterystycznych dawniej działań ubocznych.


Za pomocą nowoczesnego urządzania Dermapen lekarz wprowadza substancję czynną w głąb skóry. Pulsujące igły nakłuwają skórę pacjenta, co zwiększa efektywność zabiegu, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę. Uczucie bólu i ogólnego dyskomfortu zredukowane jest do minimum. Precyzja stosowanego urządzanie jest bez porównania lepsza niż podczas zabiegów mezoterapii, wykonywanych z wykorzystaniem tradycyjnych metod.

Jak działa Dermapen?
  • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
  • stymuluje fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
  • poprawia elastyczność i gęstość skóry

Stymulacja fibroblastów jest zapewniona poprzez system pulsujących igieł, które ułatwiają dostarczenie substancji czynnych do naskórka. Na skórze pojawiają się wówczas mikrourazy, a następnie wykorzystywana jest wrodzona zdolność organizmu do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Przykładowe ceny zabiegów Dermapen:

# Usługa Cena w PLN
1 Dermapen - twarz 800
2 Dermapen - twarz i szyja 1100
3 Dermapen - twarz, szyja i dekolt 1200